Хајди Клум ја отстранува тетоважата Сил!

Поранешниот топ модел Хајди Клум одлучи од својата подлактница да ја отстрани тетоважата која ја потсетува на поранешниот сопруг Сил.

40 годишната Клум со ласерски третман полека ја отстранува  тетоважата на која покрај името на Сил се и иницијалите на нивните три деца.
Хајди Клум и пејачот Сил во јануари годинава се разведоа по шест години брак.

Инаку Хајди и Сил додека беа во брак секоја година го обновуваа бракот, во 2008 година на годишнината од бракот  одлучија да си ги тетовираат имињата.


„Беше на неколку третмани, но иницијалите на нивните три деца ќе останат на нејзината рака“ откри извор близок на убавата Хајди, која сега е во врска со својот телохранител Мартин Кристен.
притисни ентер