Фото: Севе и Милан јадат ќебапи на Башчаршија

Пејачката, заедно со синот Александар и неговиот татко, српски бизнисмен Милан Поповиќ, ужива во Сараево каде што воедно договара и солистички концерт кој треба да се одржи во октомври.

Во текот на прошетката низ улиците на Сараево, Северина покажа дека одлично изгледа и дека повторно е во љубов со Милан. Погледнете ги фотографиите и уверете се.
притисни ентер