Девојката на Балотели се поактивна на социјалните мрежи со нови фотографии

Убавата Фани Негуеш во јавноста позната како девојка на италијанскиот фудбалски репрезентативец Марио Балотели откако доби свршенички прстен од контроверзниот фудбалер е се поактивна со свои фотографии на социјалните мрежи.

Фани е во Бразил каде Балотели со репрезентацијата на Италија настапува на Купот на конфедерациите, и времето го минува во прошетки, одмор и секако поставување на нови слики на интернет.

Fanny Neguesha


Убавата Фани го „окупира“ Инстаграм ,со нови атрактивни фотографии.

Fanny Neguesha
притисни ентер