Бред Пит и Анџелина Џоли сакаат да имаат уште деца!?

Најславниот актерски пар во Холивуд, Анџелина Џоли и Бред Пит се надеваат дека ќе имаат уште свои биолошки деца и дека ќе посвојат дете од Сирија од еден камп за бегалци во Јордан, тврди анонимен извор близок на популарната двојка.

Според истиот извор Анџелина е посебно погодена од ситуацијата во Сирија и сака да посвои еден сирак од сириска камп во Јордан. Нејзината популарност ќе и помогне во намерата да го сврти вниманието на јавноста на се она што се случува во Сирија , изјави анонимниот пријател на славната двојка за магазинот Сан.

Џоли и Пит веќе имаа три биолошки и три посвоени деца.
притисни ентер