Фото: Линдзи Вон позира во бикини!!!

Славната светска скијачка Линдзи Вон ужива на одмор со својот свршеник, канадскиот хокеар Пернел Субан, кого го запроси на Божиќ.

Атрактивната Американка со фановите одлучила да сподели неколку фотки од својот одмор на егзотична дестинација. Но, никој сигурно не ја гледа природата околу Линдзи.

Под фотката на која Линдзи позира во бикини нејзиниот свршеник напишал интересен коментар.

„Неверојатни глутеуси“.

Според коментарот може да се заклучи дека и нејзиниот свршеник воопшто на фотографиите  не ја забележал природата околу Линдзи.

притисни ентер