Фото: Ирина Шајк објави нови провокативни фотки!!

Руската манекенка Ирина Шајк повторно ги воодушеви  своите фанови од целиот свет.

Екс свршеницата на фудбалската ѕвезда Кристијано Роналдо иако пред пет години ја заврши врската со Португалецот се уште има статус на ѕвезда во светот на модата.

Ирина сега одлучи да ги почести  следбениците на социјалните мрежи со провокативни фотографии.

На фотките Ирина е скоро гола, има само секси долна облека што со воодушевување е прифатено од нејзините фанови.

притисни ентер