Фото: Трендсетерката Карлеуша се облекува од „Алиекспрес“??

Популарната пејачка Јелена Карлеуша која редовно  јавно се фали со својата скапа гардероба сепак не се облекува секогаш во гардероба што вреди илјадници евра.

Популарната Џеј Кеј се облекува кај Кинезите, информираат  нејзините фанови!??како доказ објавија и фотографија, целата комбинација ја платила околу 22 долари???

На познатиот сајт кој произведува ствари во Кина „Алиекспрес“ се појави модна комбинација идентична како онаа што ја носела Јелена Карлеуша на снимањето на „Ѕвездите на Гранд“.

притисни ентер