Видео: Оваа русокоса е новата интернет сензација

Кевин Фрешвотер низ улиците во Лондон запирал луѓе и барал да ги довршат стиховите од песната која тој ќе ја започне.

Некои го одбиле, псуеле, некои пак ги довршиле стиховите и запеале, така тој налетал на Шарлот, која автоматски станала сензација.

Таа ја продолжи песната „Shallow“ од Лејди Гага и Бредли Купер.

Авторот на снимката остана во шок а ова видео за еден ден на Твитер собрало околу 24 милиони прегледи.

притисни ентер