Се прашуваа зошто ја остави Моника Белучи , а сега добија одговор (ФОТО)

Актерот Винсент Касел, кој претходно беше во брак со италијанската актерка Моника Белучи, сега ужива на плажа во Рио Де Женеиро со својата помлада сопруга, манекенката Тина Кунакеј.

53-годишниот актер е снимен на плажа со атрактивната помлада сопруга Тина и нивната ќерка Амазонија додека играа во песокот .

Кунаки (22) ги измами погледите во минијатурен костим за капење, но и Касел беше во добра форма, па ги покажа плочките на стомакот.

Касел од бракот со Моника Белучи има две ќерки, Дева и Леони. Двојката беше во брак 14 години, а се разведоа во 2013 година.

Актерот се запозна на Ибица со младата Тина Кунакеј. Тие се венчаа во 2018 година по две години заедно, а една година подоцна ја добија и нивната ќерка Амазонија.

притисни ентер