Фото: Ирина Шајк повторно во провокативно издание

Поранешната девојка на Роналдо повторно провоцира.

Руската манекенка Ирина Шајк позната е уште од времето кога бепе во врска со еден од најбогатите фудбалери на светот Кристијано Роналдо.

Згодната Русинка ја прекина врската со Португалецот уште пред пет години, но нејзиниот статус на ѕвезда во светот на модата е се уште и тоа како висок.

Освен што се бави со моделинг за врвни филми, Ирина често на својот Инстаграм знае да ги изненади своите фанови со провокативни фотографии и никогаш не разочарува.

Овој пат таа сподели фотографија на која на себе нема скоро ништо освен малку долна облека, ако тоа може така да се нарече.

Таа сподели и фотографија од младоста, на која исто така изгледа феноменално.

притисни ентер