Фото: Цеца објави фотка од ќерката Анастасија во бикини со интересен коментар!!

Мегапопуларната пејачка Цеца Ражнатовиќ на својот Инстаграм профил објави фотографија на која нејзината ќерка Анастасија позира во бикини.

Под фотката Цеца објави коментар со интересна содржина.

-Убава бебе!!, напишала Цеца на фотографијата.

притисни ентер