Фото: Секси роденденско издание на Џенифер Анистон!

Холивудската ѕвезда Џенифер Анистон го прославила својот 51 роденден. 

Милионските фанов на холивудската убавица  се единствени во коментарот дека атрактивната актерка е вистинска секс бомба и во шестата деценија од животот.

Анистон на 51 роденден објави разголена фотографија на социјалните мрежи за која доби милиони лајкови и интересни коментари.

Холивудската убавица на својот 51 роденден се сликала за насловна страна на еден странски магазин, а фотките од снимањето ги објавила и на својот Инстаграм профил, кој неодамна го отворила.

Фотографијата на убавата актерка со воодушевување била прифатена од нејзините фанови, кои порачуваат дека Џенифер изгледа како девојченце, и дека времето за неа е застанато .

Во описот на фотките Анистон напишала дека и за неа било големо изненадување дека магазинот исто така ќе ги објави фотките на денот на нејзиниот роденден.

притисни ентер