Фото: Маја Беровиќ во долна облека направи хаос на социјалните мрежи

Пеачката Маја Беровиќ со своите фанови на Инстаграм сподели слика во долна облека, која ги изненади сите.

Имаше и бројни позитивни коментари на сметка на нејзината линија.

Маја и овој пат е без маана, повторно заигра на сигурна карта, на сметка на својот сексапил.

притисни ентер