Јавна трибина за „дигитализација на јавните услуги“ во Тетово

Министерството за информатичко општество и администрација, попладнево на Штуловиот универзитет ја одржува втората од серијата јавни трибини на тема: „дигитализација на јавните услуги“. Official facebook: https://www.facebook.com/Kanal5Televizija/ Web: http://kanal5.mk/ Copyright: OnAir Media Group
притисни ентер