Стаменковска реагира за предизборни вработувања во јавната администрација

Дополнителната заменичка министерка за јавна администрација Невенка Стамнковска и денеска обвини за масовни предизборни вработувања. Official facebook: https://www.facebook.com/Kanal5Televizija/ Web: http://kanal5.mk/ Copyright: OnAir Media Group
притисни ентер