Српска порно актерка сака вечерва да го освои Оскарот (ФОТО)

Порно Оскарот или официјалната АВН наградата вечерва ќе биде доделена во Лас Вегас.

Наградите ќе бидат доделени во околу стотина категории, така што ќе се знае кој годинава го направил најдобриот филм, а кои се најдобрите машки и женски изведувачи, а кој ја снимал совршената геј сцена или онаа со оргии.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Upgrade your “personal time” with my @fleshlight Fleshlight.com/AdrianaChechik

A post shared by Adriana Chechik (@bratnasty69) on

Адријана Чечик, со англиско, српско и руско потекло, е номинирана во категоријата Најдобра порно актерка.

Таа пораснала во згрижувачко семејство, се откажа од средното училиште и работела како стриптизета. Адријана влезе во порно индустријата во 2013 година и скоро веднаш потпиша едногодишен договор со компанијата Erotique Entertainment.

Досега е номинирана 54 пати за разни порно награди и има освоено 16.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Want to see more? Get custom vids? Or just chat? Check out my onlyfans. It has all the goods!

A post shared by Adriana Chechik (@bratnasty69) on

Другите номинирани се: Џоана Ангел, Абела Дангер, Ана Фокс, Алина Лопез, Абигејл Мек, Кира Ноар, Кензи Ривс, Рајли Рид, Карма Рекс, Кристен Скот, Анџела Вајт, Џејн Вајлд, Емили Вилис и Витни Рајт.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Can you quest what I am looking at?!? Photo by: @annademarcophotography

A post shared by Adriana Chechik (@bratnasty69) on

притисни ентер