Ла Верита: Заев вмешан во изборни нерегуларности - Заев ги отфрла наводите

Италијанскиот весник Ла Верита објави документи, за наводна инволвираност на лидерот на СДСМ ,Заев во поткуп на гласачи во Струмица пред шест години. Official facebook: https://www.facebook.com/Kanal5Televizija/ Web: http://kanal5.mk/ Copyright: OnAir Media Group
притисни ентер