Комората за сметководители бара да се забрани употребата на Бисфенол А

Итно да се забранат канцерогените фискални сметки бараат сметководителите. Official facebook: https://www.facebook.com/Kanal5Televizija/ Web: http://kanal5.mk/ Copyright: OnAir Media Group
притисни ентер