Осум дена притвор за поранешниот вработен во Централен регистар Јакимовски

Судот му одреди одум двенев притвор на Емил Јакимовски поради тоа што постои опасност од бегство. Official facebook: https://www.facebook.com/Kanal5Televizija/ Web: http://kanal5.mk/ Copyright: OnAir Media Group
притисни ентер