Раперката Карди Би позира во црква облечена како проститутка (ФОТО)

Реперката Карди Б повторно успеа да го привлече целото внимание кон себе. Овој пат таа се појави речиси гола во катедрала во Париз.

Раперката позираше како дел од соработката со  дизајнерот Чаз А. Џордан, кој заедно со нејзиниот сопруг Офсет, организираа модна ревија во катедрала во Париз. На фотографијата, раперката носи проѕирен комбинезон преку кој се гледа градникот и тангата, со маска на главата која што потсетува на витешка.

"Честитки за твојата одлична модна соработка со Чаз. Многу сум горд на тебе. Од снимање на две претстави до снимање музика до работа на многу други детали. Се е подобро кога потекнува од толку вреден човек. Те сакам", му порача Карди на сопругот со фотографијата од црквата.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

IN AND OUT

A post shared by Cardib (@iamcardib) on

притисни ентер