Ким Кардашијан шокира со луксузот и големината на нејзината бања (ВИДЕО)

Старлетата Ким Кардашијан им покажа на фановите како изгледа нејзината бања, а многумина реагираа дека е поголема од нивниот стан.

Ким реши да покаже каков е погледот од нејзината бања, а патем, го откри и декорот што го одбрала. На видеото не се гледа надвор од бањата,преку специјалната тераса,  затоа што семејството Кардашијан-Вест одлучи да ја заштити нивната приватност со грмушки од лаванда.

Од друга страна, бањата е сива, со дрвени подови и многу простор.

„Би сакала да ви покажам колку е убав мојот балкон“, рече Ким.

притисни ентер