Фото: Мис Бум бум го обожува Меси!!

Најжешката Бразилка е опседната со Лионел Меси. Мис Бум Бум, Сузи Кортез го обожува Меси, го има и на задникот.

Титулата Мис бум Бум во Бразил им се доделува само на исклучително згодните жени со извонредни вештини.

Овие убавици мора да имаат и „страшни“ атрибути. Атрибути кои ве оставаат без текст.

Мис Бум Бум Сузи Кортез е голем фан на Барселона, а посебно го обожува Лео Меси.

Со својот секси изглед Сузи без проблем ги заведува мажите, но не и волшебникот на Барса. По неколку провокативни објави, Меси кој е среќно оженет и има три деца, ја блокирал Сузи на Инстаграм.

Но, Сузи воопшто не се потресува поради тоа, сега сексапилната Бразилка отиде чекор понатаму и се пофали со нова тетоважа.

Сузи минатата година на својот секси задник го истетовира презимето Меси, сега ликот на фудбалскиот виртуоз од Аргентина го истетовира на стомакот.

Сузи сега во секој миг може да го гледа Меси.

притисни ентер