Фото: Ана Николиќ во секси бикини

Популарната пејачка Ана Николиќ дефинитивно успеала да ја врати својата совршена става.

Атрактивната пејачка својата линија ја довела до совршенство ,а сега тоа и го покажала со неколку фотки на социјалните мрежи во секси бикини.

Ана во моментов заедно со ќеркичката Тара ужива на егзотичниот одмор на Тајланд од каде објави и секси фотка која ги „возбуди“ социјалните мрежи.

притисни ентер