Манекенка позира гола во деветтиот месец на бременоста (ФОТО)

Најпознатата светска плус сајз манекенка,  Ешли Греам позираше гола во деветтиот месец од бременоста.

Ешли ги покрила само брадавиците ,а фотографиите ги направил нејзиниот сопруг, режисерот Џастин Ервин. „Многу сум возбудена што те запознав, малечок“, напиша манекенката со фотографијата на која едвај ги покрива брадавиците.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

beside myself with excitement to meet you, lil man🖤 shot by his dad @mrjustinervin

A post shared by A S H L E Y G R A H A M (@ashleygraham) on

„Убава“, „Неверојатна“, „Вие блескате“, коментираа нејзините следбеници, како и многу познати личности , меѓу кои и скијачката Линдзи Вон.

Инаку, сопругот на Ешли ја фотографираше гола во шума и во декември.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

His presence is wrapped. Now we’re just awaiting the arrival of our newborn king.

A post shared by Justin Ervin (@mrjustinervin) on

притисни ентер