Видео-Фото: Карлеуша како секси мачка во чизми!!

Атрактивната пејачка  Јелена Карлеуша повторно го „запали“ Инстаграм.

Популарната Џеј Кеј на социјалните мрежи објави супер секси фотки и видео на кои изгледа како вистинска секси мачка во чизми.

Русокосата пејачка на фотографиите е во чизми до струкот и сако под кое носи само секси долна облека од тантела.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Let’s go 💣

A post shared by JELENA KARLEUŠA (@karleusastar) on

притисни ентер