Бремена плус сајз манекенка се соблече гола за Денот на благодарноста (ФОТО)

Ешли Греам , најпознатата плус сајз манекенка е во напредна бременост , но тоа не ја спречи да им го честита Денот на благодарноста на милионите фанови со фотографија од своето голо тело.

Таа објави голо селфи на Инстаграм како го гали бебето.

„Среќен Денот на благодарноста“,ја потпиша  Ешли сликата на која го покажува својот труднички стомак , додека го држи телефонот со едната рака а со другата ги покрива голите гради.

Ешли и нејзиниот сопруг Џастин Ервинс очекуваат во јануари машко бебе. Двојката ја објави веста за бременоста во август, на нивната деветта годишнина од свадбата.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

That new new @additionelle Code ASHLEY30 for 30% off

A post shared by A S H L E Y G R A H A M (@ashleygraham) on

Греам (32) е најславната плус сајз манекенка ,а се прослави во  2016 година, кога стана првиот модел со големина 16 која се појавила  на насловната страница на Sports Illustrated Swimsuit.

Греам го запознала Џастин Ервин во 2009 година и тие се венчале една година подоцна. Конечно, девет години потоа,  во август оваа година, парот објави дека очекуваат бебе.

притисни ентер