Неверојатната Џеј Ло вежба со тегови тешки 120 килограми (ВИДЕО)

Телото на познатата пејачка и актерка Џенифер Лопез никого не го остава рамнодушен.

Пејачката Џенифер Лопез напорно работи за да изгледа одлично. Познато е дека објавува видеа за да ги мотивира обожавателите да вежбаат како неа и да бидат активни.

Таа неодамна објави видео за обука каде прави вежби за нозе.

„Само уште еден вторник ...Тренинг по работа“, напиша таа.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Just another Tuesday... After work workout. 💪🏽

A post shared by Jennifer Lopez (@jlo) on

Таа на секоја страна од справата имаше по 60 килограми , пренесува Womanshealth. Секоја чест за силата!, се воодушевуваат фановите.  Сега знаеме зошто таа изгледаше толку добро во улогата на стриптизета во нејзиниот последен филм.

притисни ентер