Фото: Емили Ратајковски повторно во топлес

Една од најубавите жени на светот, атрактивната манекенка Емили Ратајковски ужива на плажа без градник.

Убавата Емили уште еднаш покажа дека не сака многу да носи градник на себе, и се почесто се фотографира без популарниот брус.

На својот Инстаграм профил, Емили објави фотографии на плажа кои ги оставија без здив нејзините машки фанови.

Додека ужива на плажа, наместо со градник, Емили голите бујни гради ги покрила со шеширче.

Ратајковски инаку е една од најпопуларните манекенки на социјалните мрежи, нејзините „жешки“ фотки на Инстаграм ги следат 24 милиони фанови,

притисни ентер