Фото: Ирина во бикини го покажа совршеното тело!!!

Прекрасната руска манекенка Ирина Шајк уште еднаш со фотографија на која позира во костим за капење  ги воодушеви своите фанови на социјалните мрежи.

Популарното селфи екс девојката на Роналдо и Бредли Купер го направи пред огледалото.

Но, сега убавата Ирина се фотографирала без глава, сакајќи да го истакне своето совршено тело.

притисни ентер