Јелена Розга ги изненади фановите со заводлива фотографија

Пеачката Јелена Розга на Инстаграм објави заводлива фотографија во црн градник и кожна јакна па така ги распламти машките фанови.

Се чини дека Розга ја фатило носталгија, затоа што се работи за фотографија направена за албумот „Модерна жена“ кој излезе во 2016.

„Згодната Јелена“, „Поубаво од ова нема“, „Екстра“, се дел од коментарите на оваа фотографија.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

🖤🖤🖤🖤

A post shared by Jelena Rozga (@rozgajelenaofficial) on

притисни ентер