Фото: Дами на црвениот тепих

Доделувањето на престижните награди „ InStyle"на едно место ги собра некои од најубавите и најстилиризираните жени на денешнината.

Прекрасната холивудска актерка Џесика Алба покажа како изгеда една вистинска дама.

Нејзината колешка Џамила Џамил се претстави на себе своијствен начин, со длабокото деколте.

притисни ентер