Цеца пееше во Атина на роденденот на Огњен Врањеш , наводниот дечко на Карлеуша (ВИДЕО)

Се појавија и снимки од роденденот на фудбалерот Огњен Врањеш , кој стана популарен по скандалот со еротските пораки што си ги разменувал со српската пејачка Јелена Карлеуша.

На снимнката се гледа како фудбалерите , колеги на Врањеш од клубот АЕК од Атина се соблечени до половина заедно со пејачката Наѓа Голубовиќ.

Специјална госдтинка на забавата во Атина , која чинела 100 000 евра, била Цеца Ражњатовиќ , која ги воодушевила гостите.

„Би сакала да му честитам на домаќинот на неговиот роденден, како и на неговото мало девојче, да се живи и здрави 100 години и, се разбира, најсреќни на светот! На здравје!“, рече Цеца од сцената.

Кога Цеца го презеде микрофонот, беше поздравена со скандирање на голите фудбалери.

притисни ентер