Фото: Необична честитка за роденден од најпознатата навивачка на Барселона до Ким Кардашијан

Сузи Кортез, најпознатата навивачка на Барселона, повторно е во фокусот на јавноста.

Овој пат заради начинот на кој и честиташе роденден на познатата старлета Ким Кардашијан.

Таа направила реплика од нејзината позната фотографија кога гола се фотографира во огледало, а потоа таа слика ја објавила цензурирана.ѓ

Кортез е позната и по тоа дека ги прогонувала играчите не Барселона, а нејзин миленик е Лионел Меси, кој на крајот ја блокирал затоа што му праќала премногу експлицитни фотографии.

Меѓутоа, Сузи не се поколебала поради тоа, таа после секој добар потег на познатиот фудбалер објавува по некој а секси фотографија со неговиот дрес.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

✅ 2015 Messi ganhou ✅ 2015 Eu ganhei o Miss Bumbum ✅ 2019 Messi ganhou ✅ 2019 Eu ? 🤔

A post shared by 𝙎𝙪𝙯𝙮 𝘾𝙤𝙧𝙩𝙚𝙯 (@suzycortezoficial) on

притисни ентер