Фото: Го победи Реал, но потоа сопругата му го „украде“ шоуто!!

Откако со извонреден гол му го нанесе првиот пораз сезонава на големиот Реал Мадрид, шпанските медиуми му посветија многу внимание на фудбалерот на Мајорка Лагу Жуниор.

Сепак, кај јавноста многу повеќе внимание од фудбалерот на Брегот на Слоновата Коска привлекла неговата атрактивна сопруга Фабиола Парало.

Шпанските медиуми веднаш напишаа дека 28 годишниот Жуниор крај себе има вистинска убавица со која ја има ќерката Елен.

Како и поголем број на сопругите на фудбалерите и Фабиола е многу активна на социјалните  мрежи со објавување на атрактивни фотки.

Фабиола токму со нови фотографии му „го украде“ шоуто на својот сопруг.

притисни ентер