Фото: Карлеуша во тесен бел фустан!!

Популарната пејачка Јелена Карлеуша која важи за една од најдобро облечените жени на јавната сцена покажа дека е кралица на стилот.

Атрактивната Џеј Кеј облекла фустан кој може секој да го купи , го платила 44 евра , но во него изгледа како „милион долари“.

Карлеуша вообичаено не штеди кога купува гардероба, но сега за да им покаже на девојките дека не е се во парите, Јелена за една специјална прилика вечера со колешката Милица Тодоровиќ се појавила во фустан кој скоро секој може да си го дозволи.

Сексапилната Карлеуша инаку редовно своите фанови на социјалните мрежи ги воодушевува со модерни и секси модни комбинации, во кои секако во преден план се нејзините раскошни облини.

притисни ентер