Младата Милијана ќе се разведува од нејзиниот 74 годишен сопруг

21- годишната Милијана Богдановиќ , која учествуваше во српското ријалити шоу и стана регионална ѕвезда кога се венча пред три емсеци со 74 – годишниот Милојко , сега ќе се разведува.

Милијана, која неодамна се омажи за 74-годишниот Милојко Божиќ во реалното шоу „Парови“, изјави дека ќе се разведе за неколку години бидејќи вели дека нема визија за деца и брак.

По разводот од Милојко, Милијана не планира да се премажи.

"Немам визија за брак, немам за семејство, деца и тоа. Јас воопшто немам визија за брак. Во брак сум сега, секако дека имам одговорност да му подготвам, да го исперам, да му ја средам куќата ... но немам чувство Пред неколку години, не размислував да се омажам. Кога некој ќе ми речеше: 'Кога ќе се омажиш?' - „Па, ти си будала, каде да се омажам, тоа мене нема да ми се случи.“ Свесна сум  дека за една година ќе се случи да се разведам. Не ме интересира да пак да се омажам “, изјави таа пред камерите, пренесува Курир.

Пред неколку дена излегоа и фотографии од Милијана со постар роднина на Милојко.

притисни ентер