Моника Белучи изненади со нов изглед (ФОТО)

На свеченоста на американската Академија за филмска уметност во римската палата Барверини , стигна и акртерката Моника Белучи (55) , која ги воодушеви сите со новиот стајлинг.

На новата фризура со кратка коса , Моника дополнително ги скратила и шишките и степенасто се ишишала. Новиот изглед го нагласила со висечки обетки, облечена во  корсет и класичен црн костум.

Таа пристигна на гламурозниот настан без 36-годишниот Французин Николас Лефвр, скулпторот кој беше нејзиниот прв партнер по разводот од Винсент Касел.

притисни ентер