Фото: Ким Кардашијан се пофали со нова фризура

Најпознатата американска старлета Ким Кардашијан веќе неколку месеци имаше кратка боб фризура и црна коса. Но, со есента Ким одлучила драстично да се промени.

Популарната старлета досега беше една од најпознатите бринети на светот, со куси епизоди кога беше русокоса.

Но, сепак нејзин заштитен знак беше долгата црна коса. Старлетата сега ги изненади фановите со нова боја и фризура.

Ким сега има коса со боја на чоколадо,а на својата кратка боб фризура додала екстензии, по што косата повторно и е долга до бујните гради.

притисни ентер