Сталоне се пожали дека малку време минува со своите преубави ќерки

Силвестер Сталоне ги воодушеви своите фанови со носталгична објава на Инстаграм со која покажа колку му значи семејството.

Сталоне објави фотографии од неговите ќерки Систин, Софија и Скарлет и сопругата Џенифер и напиша дека му недостигаат. „Предолго сум на пат, не можам да дочекам да се вратам дома таму каде што ми е срцето“, напиша нежно филмскиот силеџија покрај семејната фотографија.

„Колку имаш среќа, имаш убави ќерки и сопруга “, „твоето семејство е убаво“, „разбирам како ти е“, „Ја најдов совршената улога за тебе - мој таст“, „Го знам тоа чувство, а ти имаш прекрасно семејство на кое можеш да му се вратиш “, му напишаа фановите .

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Been on the road too long looking forward to getting home where the heart is.

A post shared by Sly Stallone (@officialslystallone) on

притисни ентер