Пораките на бугарскиот претседател Радев опасни и непотребни – сметаат дел од експертите

Од класична уцена, преку дипломатски блеф до купување внатрешно - политички поени, контроверзната изјава на бугарскиот претседател Радев различно ја толкуваат дел од поранешните дипломати. Official facebook: https://www.facebook.com/Kanal5Televizija/ Web: http://kanal5.mk/ Copyright: OnAir Media Group
притисни ентер