Вратен на доработка предлогот на ВМРО – ДПМНЕ за анкетна за СЈО

Собранискиот спикер Талат Џафери го врати на доработка предлогот на ВМРО ДПМНЕ за фомирање анкетна комисија за увид во работата на СЈО. Official facebook: https://www.facebook.com/Kanal5Televizija/ Web: http://kanal5.mk/ Copyright: OnAir Media Group
притисни ентер