Фото: Бела Хадид гола но сите ја коментираат нејзината фризура!?

Чиста десетка за деколтетот на Бела Хадид. Убавата манекенка покажа повеќе од кога било. Но, сепак во преден план изненадувачки била нејзината фризура.

Откако убавата Бела летово стана русокоса, сега се одлучила на драстична промена, ја скратила косата и на направила најпопуларната фризура за годинава- боб.

Популарната манекенка новата фризура ја престави на ревија во Лондон.

притисни ентер