Калајџиев: СЈО не може да работи без Јанева- мора да ја сподели истата судбина

Обвинителството и должи одговори на јавноста во кое својство специјалната јавна обвинителка Катица Јанева е опфатена во случајот “Рекет” Official facebook: https://www.facebook.com/Kanal5Televizija/ Web: http://kanal5.mk/ Copyright: OnAir Media Group
притисни ентер