Калајџиев за улогата на Јанева во ,, Рекет“

СЈО не може да продолжи да работи без Катица Јанева и мора да ја подели нејзината судбина- дециден е професорот по кривично право Гордан Калајџиев. Во разговор за канал 5 говори и за улогата на Јанева во случајот ,,Рекет“ Official facebook: https://www.facebook.com/Kanal5Televizija/ Web: http://kanal5.mk/ Copyright: OnAir Media Group
притисни ентер