ЈО потврди: Заврши вештачењето на телефонот на Катица Јанева

Дали специјалната обвинителка во оставка Катица Јанева била во телефонска комуникација со првоосомничениот во случајот со рекетот Боки 13 и дали ќе биде под истрага на обвинителството за организиран криминал останува неизвесно. Official facebook: https://www.facebook.com/Kanal5Televizija/ Web: http://kanal5.mk/ Copyright: OnAir Media Group
притисни ентер