Холивудски комичар ,,дрво” пијан се држи за сопругата (ФОТО)

Познатиот холивудски комичар Кевин Харт , толку се испијанил на прославата на својот 40. роденден што мораше да се држи за сопругата за да влезе во автомобил.

Популарниот актер и комичар Кевин харт навистина претера со пиењето на прославата на својот 40. роденден. Свеченоста се одржа во елитниот клуб ТАО во Лос Анџелес .

Папараците не смееја да влезат на забавата , но затоа трпеливо го чекаа крајот . Харт беше толку пијан што мораше да се држи за сопругата Енико харт , која се криеше зад телохранителите.

Познатиот актер дури и не можеше да ги држи очите отворени.

притисни ентер