Трагедија во Белград- мајка подметнала пожар , па си го фрлила девојчето од четврти кат (ВИДЕО)

Вистинска семејна драма се одиграла утрово во белградската населба Бежаниска коса.

36- годишна жена утрово околу 8 часот , си ја повредила својата триогодишна ќеркичка. Потоа го запалила станот , го фрлила девојчето од прозорецот , па и таа се фрлила. И двете загинале на самото место.

На самото место се противпожарни екипи и екипи на итната помош , кои му даваат помош на таткото на девојчето.

притисни ентер