Деми Роуз ги почести фановите со своето деколте (ФОТО)

Британската старлета Деми Роуз специјално за своето момче објави фотографија на Инстаграм.

Британската манекенка и старлета таблоидите ја запознаа кога се појави во 2016 со раперот Тајг. Но , во меѓувреме и самата стана славна.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Making moves ✨

A post shared by Demi Rose (@demirosemawby) on

Со раперот беше во врска само неколку месеци , а денеска Деми Роуз е мегаѕвезда на Инстаграм , каде ја следат над 9,2 милиони фанови.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

It’s my time.

A post shared by Demi Rose (@demirosemawby) on

Секси селфито кое го објави вчера , за кратко време доби 200 000 лајкови , а еден лајк сепакс тисна и раперот. Нејзините фанови не можеа да останат рамнодушни на нејзиното деколте , така што доби и илјкадници комплименти.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

So nice to be here in LA ☺️🇺🇸🖤

A post shared by Demi Rose (@demirosemawby) on

Инаку сега Деми е во врска со Ди-Џејот Крис Мартинез , еден од славните The Martinez Brothers.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Just me + you

A post shared by Demi Rose (@demirosemawby) on

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

💧💧💧

A post shared by Demi Rose (@demirosemawby) on

Фото: Сенида ги покажа облините во костим за капење

Лето е, сите се разголуваат па и Сенида постави фотографии во костим за капење на својот „Инстаграм“ профил.

Таа преферира едноставни костими за капење и не е толку нападна во покажувањето на нејзиното тело.  

Видео: Куче скокна во река за да го спаси своето другарче

Кога ќе се земе во предвид дека водата не е длабока и дека чамецот е блиску до брегот, ова видео и не е толку драматично.

Но кога ќе го видете уплашеното мало кученце како цимоли, сигурно ќе ви падне жал за него. Такво чувство имаше и големото куче и затоа направи ваков храбар потег.

„RIMAC“ на турнеја низ америка

„RIMAC“ и неговите електрични болиди, веќе некое време се низ Америка, каде учествуваат  на бројни автомобилски случувања.

Љубителите на автомобили низ Америка ќе можат да ги видат и да се восхитуваат на новите модели од компанијата „RIMAC“.

притисни ентер