Ева Херцигова ги збуни сите на вечерата во Кан (ФОТО)

Поранешната манекенка, Ева Херцигова во Кан се појави во целоснио проѕирен фустан , а годините не и пречеа да покаже дека уште е во форма.

Ева Херцигова (46) беше специјална гостинка на вечерата што синоќа се одржа во луксузниот ресторан Fred l'Ecailler во Кан , а ја организираа модната куќа Диор и магазинот Вог Париз.

Чешката убавица за овој настан се облече во фустан проѕирен во горниот дел , па не зачудува што на вечерата сите зборувале за неа.

Ева на Филмскиот фестивал во Кан дојде како заштитно лице на куќата Диор , а со својата појава покажа дека на прагот на 47. година изгледа исто гламурозно како и на врвот на својата слава како топ манекенка.

притисни ентер