Фото: Александра Пријовиќ,секси мама!

Снаата на Лепа Брена, младата пејачка Александра Пријовиќ само два месеци по породувањето се појави во секси издание.

Убавата пејачка два месеци откако стана мајка им се врати на професионалните обврски.

Популарната Прија го започнала снимањето  за спотот за песната „Неповторливо“ и со својот изглед ги изненади сите.

Младата мама со секси издание со мони здолниште и длабоко деколте ја покажа својата  завидна фигура, во преден план беа нејзините долги нозе и бујни гради.

Младата пејачка која е сопруга на синот на Боба Живојиновиќ, Филип покажа дека веќе нема ниту траги од вишокот килограми, што е карактеристично за жени неколку месеци по породувањето.

притисни ентер